Giant Mountains  

Maine coon cattery  


R.I.P. ♥♥♥

Carl

Když jsme začínali s chovem a vše bylo naivně růžové, nikdy by mě nenapadlo, že tuto smutnou stránku budu vytvářet tak brzy. Je věnována zatím pouze jednomu našemu nejdražšímu miláčkovi, a tím byl, stále je, a navždy bude kocourek Carl of Werra pearl. Odešel velmi mladý po těžké a nečekané operaci. Náš boj trval tři týdny. Tři týdny, na které se u nás zastavil život. Svůj boj prohrál. Prohrál ho ale alespoň v posteli v našich náručích. Náručích svých nejmilovanějších. Nikdy v životě nezapomeneme na ten pocit, když si nám naposledy vydechl :( :( :(.
Nejdražší Kájoušku, byl jsi PAN kocour. Děkujeme ti za všechen čas strávený s tebou. Za lásku, kterou si nám dával. Za radost a smích z tvých kočičích "kousků". Proháněj kočičky a aportuj tam nahoře. Máš tam určitě spoustu milujících, tak, jako stále tady dole ♥♥♥.
Bylo nám ctí být tvými otroky ♥♥♥.


Carl

CH Carl of Werra pearl ,cz

Champion

* 22. 5.2015 - † 24. 2.2019

ems: n 22

Genetické testy: HCM, PKD, PKdef, SMA / vše negativní

Rodokmen (odkaz)

Byl náš parťák, který chytl okamžitě za srdce celou naši rodinu. Zbožňovaný kocourek s luxusní povahou a velikostí. Pohodář všemi směry. Mazlíček největší za každé okolnosti. Celonoční pravidelný mazlící budíček.Carl Carl